PREDANÉ_3-izbový byt, Inovecká ulica

Pokojné miesto pre život

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s priestrannou pivnicou a dostatkom úložných priestorov na Inoveckej ulici v Senci.

BYT:

Celková plocha bytu je 69 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 11m2. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v panelovom bytovom dome. Byt poskytuje svojím dispozičným riešením dostatok možností úložných priestorov (rolldory a šatník s posuvnými zrkadlovými dverami priamo pri izbe, ideálny priestor pre vstavanú skriňu v spálni) a zároveň pohodlné stolovanie priamo v kuchyni. Orientácia bytu je na východ – kuchyňa, spálňa a na západ – obývačka a izba.

Stav bytu:

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010 - plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, laminátové podlahy, dlažby, nová elektroinštalácia, kúpeľňa i toaleta, znížené stropy s bodovými svetlami, nové zárubne, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka s novšími plne funkčnými spotrebičmi (umývačka riadu, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička).

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii strechy a stupačiek. Má vlastnú kotolňu a merače spotreby tepla na radiátoroch.

PARKOVANIE:

Bezproblémové parkovanie zabezpečuje dostatok verejných parkovacích miest vytvorených priamo pred bytovým domom.

LOKALITA:

Byt sa nachádza v tichej a pokojnej časti Senca s kompletnou občianskou vybavenosťou. Dostupnosť do centra je 15 minút pohodlnou chôdzou, v Striebornom jazere sa môžete okúpať do 10 minút. Hneď na vedľajšej ulici je škôlka a priamo oproti bytovému domu dve základné školy (štátna i súkromná).

Fotogaléria

Pôdorys

inovecka_podorys

Kontakt

ing-_jana_vikrutova

Kontaktný formulár