Predaj domu - Pezinská

4 izbový bungalov 99,5 m2 na pozemku 723 m2

Jedinečné miesto pre život

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov obklopený vinicami, situovaný na konci zástavby rodinných domov na Pezinskej ulici v Bratislave.

POPIS:

Bungalov s úžitkovou plochou 99,42 m2, veľkorysou terasou po celej šírke domu o veľkosti 40,3 m2, samostatnou podpivničenou garážou (24 m2) spojenou s praktickým skladom (14 m2) sa nachádza na priestrannom pozemku 723 m2. Orientácia domu je na východ – izba 1, izba 2, na juh – izba 3 a vstup do domu, na severozápad - kuchyňa, obývačka a terasa.

Technicko-stavebné informácie:

Bungalov je nízkoenergetický montovaný dom postavený na železobetónových základoch so sedlovou strechou zastrešenou betónovou krytinou. V dome sú drevené bezpečnostné vstupné dvere so svetlíkom, drevené okná s izolačným dvojsklom a interiérovými žalúziami, interiérové dvere osadené v drevených zárubniach, laminátové parkety v obytných miestnostiach a keramická dlažba v ostatných miestnostiach. V kúpeľni sa nachádza vaňa, masážny sprchovací kút a toaleta. Je tu aj samostatná toaleta s umývadlom spojená s technickou miestnosťou. Kuchyňa má komoru a je vybavená kompletnou kuchynskou linkou s kombinovaným sporákom, nerezovým dresom, umývačkou riadku a kombinovanou chladničkou. Dom má pochôdzne podkrovie pod celou strechou, ktoré sa využíva ako skladový priestor.

V celom dome je teplovodné podlahové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom zn. Protherm Tiger so zásobníkom na teplú vodu. Doplnkové kúrenie zabezpečujú krbové kachle umiestnené v obývacej izbe.

Dom je napojený na elektrinu, mestskú vodu, plyn a domovú čističku odpadových vôd (ČOV). Aktuálne je možné pripojenie TV a internetu cez satelit alebo anténu (4G sieť - Slovak Telekom, Orange, SWAN).

Pozemok je kompletne oplotený s dostatočným priestorom na parkovanie viacerých áut, nachádzajú sa na ňom rôzne druhy ovocných stromov, garáž pre jedno auto s diaľkovo ovládanou bránou, podzemná pivnica (17,7 m2) a praktické skladovacie priestory.

Mesačné náklady na dom predstavujú 115,- EUR (elektrina, plyn, voda, odvoz smetí)

Celková kúpna cena zahŕňa skrine v zádverí a v obytných izbách a kuchynskú linku so všetkými spotrebičmi (nábytok je možné v prípade záujmu vypratať).

LOKALITA:

Dom sa nachádza na konci zástavby rodinných a bytových domov, oproti viniciam. Vedie k nemu asfaltová cesta. Dopravné spojenie s centrom mesta vzdialeným 5 km je veľmi dobré. V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V mestskej časti Bratislava – Nové Mesto sa nachádzajú detské ihriská, tenisové kurty, letné kúpaliská, futbalové a hokejbalové ihrisko. Mestská hromadná doprava a vlaková stanica Vinohrady sa nachádzajú v pešej dostupnosti cca 10 minút.

VÝHODY:

 

 CENA: 610.000,- EUR

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Pôdorysy

pezinska-24-3d-final Pezinska-24-podorys-2D

Kontakt

foto_vizitka_bez_pozadia1

Ing. Jana Vikrutová
tel.: +421 911 427 588

janavikrutova@kluc.sk

 www.janavikrutova.sk
  

 

kluc_rk_banners_sk

 www.kluc.sk

 

 

 

                                                                                              Kontaktný formulár