Predaj domu - Pezinská

4 izbový bungalov 99,5 m2 na pozemku 723 m2

Bývajte v top lokalite Bratislavy

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s potenciálom zväčšenia jeho obytnej plochy vo vyhľadávanej časti Bratislavy na Pezinskej ulici. Dom sa nachádza na konci ulice priamo oproti rozsiahlym viniciam v nádhernej prírode. Bývanie v tejto lokalite Bratislavy je výnimočné nádychom vidieka a pritom blízkou dostupnosťou mestskej hromadnej dopravy a vlakovej stanice.

 

POPIS:

Rodinný dom typu bungalov má úžitkovú plochu 99,5m2, veľkú terasu 40,3m2, samostatnú garáž  24m2, podzemnú pivnicu 18m2, dva praktické sklady 14m2 a 12m2 (tj. celková plocha 208 m2)  a zároveň ponúka možnosť zobytnenia podkrovia o výmere 99,5 m2.  Je postavený na priestrannom pozemku 723m2.

 

Technicko-stavebné informácie:

Bungalov je nízkoenergetický montovaný dom postavený na železobetónových základoch so sedlovou strechou zastrešenou betónovou krytinou. V dome sú drevené bezpečnostné vstupné dvere so svetlíkom, drevené okná s izolačným dvojsklom a interiérovými žalúziami, interiérové dvere osadené v drevených zárubniach, laminátové parkety v obytných miestnostiach a keramická dlažba v ostatných miestnostiach. V kúpeľni sa nachádza vaňa, masážny sprchovací kút a toaleta. Je tu aj samostatná toaleta s umývadlom spojená s technickou miestnosťou. Kuchyňa má komoru a je vybavená kompletnou kuchynskou linkou s kombinovaným sporákom, nerezovým drezom, umývačkou riadu a kombinovanou chladničkou. Dom má pochôdzne podkrovie pod celou strechou, ktoré sa aktuálne využíva ako skladový priestor.

V celom dome je teplovodné podlahové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom zn. Protherm Tiger so zásobníkom na teplú vodu. Doplnkové kúrenie zabezpečujú krbové kachle umiestnené v obývacej izbe.

Dom je napojený na elektrinu, mestskú vodu, plyn a domovú čističku odpadových vôd (ČOV). Aktuálne pripojenie TV a internetu je cez satelit, možnosť pripojenia optického kábla od UPC.

Pozemok o výmere 723m2 je kompletne oplotený s dostatočným priestorom na parkovanie viacerých áut, nachádzajú sa na ňom rôzne druhy ovocných stromov, garáž pre jedno auto s diaľkovo ovládanou bránou (24m2), podzemná pivnica (18m2) a praktické skladovacie priestory (26m2).

Mesačné náklady na tento nízkoenergetický dom predstavujú 115,- EUR (elektrina, plyn, voda, odvoz smetí).

Celková kúpna cena zahŕňa skrine v zádverí a v obytných izbách, kuchynskú linku so všetkými spotrebičmi (nábytok je možné v prípade záujmu vypratať).

 

LOKALITA:

Dom sa nachádza na konci zástavby rodinných a bytových domov, oproti viniciam. Vedie k nemu asfaltová cesta. Dopravné spojenie s centrom mesta vzdialeným 5 km je veľmi šikovné. V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť. V mestskej časti Bratislava – Nové Mesto sa nachádzajú detské ihriská, tenisové kurty, letné kúpaliská, futbalové a hokejbalové ihrisko. Mestská hromadná doprava a vlaková stanica Vinohrady sa nachádzajú v pešej dostupnosti cca 5 minút.

 

VÝHODY:

 

CENA: 589.000,- EUR

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Pôdorysy

pezinska-24-3d-final Pezinska-24-podorys-2D

Kontakt

banner_jv2

Ing. Jana Vikrutová
tel.: +421 911 427 588

janavikrutova@kluc.sk

 www.janavikrutova.sk
  

 

kluc_rk_banners_sk

 www.kluc.sk

 

 

 

                                                                                              Kontaktný formulár