KROK 1

Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu vykonáva. Možno to znie zvláštne, ale je to tak. Mnoho realitných maklérov robí túto profesiu len tak mimochodom, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a e-mail. Hľadajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastné internetové stránky a ponúka vám o sebe a svojej práci dostatok informácií.

KROK 2

Iste chcete makléra, ktorý svoju profesiu ovláda. Rovnakú požiadavku predsa budete mať na svojho lekára pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý vám predstaví zoznam aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.

KROK 3

Každý profesionál sa vo svojom odbore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštevuje kurzy a získava prax. Makléra, ktorý nehnuteľnosti predávať vie. Pretože aj v našom odbore platí, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté.

A v neposlednom rade hľadajte makléra, ktorý vám rád nezištne poradí. Chcete poznať trhovú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete len s niečím poradiť? Dobrého makléra spoznáte aj podľa toho, že vám poradí rád. To, či mu následne zveríte svoju nehnuteľnosť do predaja, záleží len na vás.

Máte akúkoľvek otázku? Neváhajte sa ma jednoducho opýtať. Rada vám pomôžem.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie