Pani Jana Vikrutová je veľmi spoľahlivá, profesionálna maklérka, má skvelý prístup k človeku, vyzná sa vo svojej profesii, vie navrhnúť rôzne riešenia. Veľmi nám pomohla pri predaji nehnuteľnosti, vždy nám odpovedala na otázky a stále bola s nami v kontakte. Maximálna spokojnosť s realitkou a s pani Vikrutovou.
S pani Vikrutovou sme boli maximálne spokojní.Pri kúpe nášho prvého bytu bola profesionálna, veľmi ústretová a milá. Určite ju budeme ďalej odporúčať rodine a známym. Nie často sa dnes človek stretáva s profesionalitou a ľudskosťou zároveň. Ďakujeme.
Maximálna spokojnosť, pani Jane Vikrutovej nie je čo vytknúť. Vidno že je odborníčka vo svojim obore, poradila so všetkým, kedykoľvek a s úsmevom na tvári. Aj jej zásluhou bolo, že kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo a hlavne bez problémov. Určite budem túto veľmi pozitívnu skúsenosť zdieľať so svojimi známymi, aby vedeli na koho sa obrátiť a boli rovnako nadšení a spokojní ako ja. Ďakujem.
Maximálna spokojnosť pri predaji starej aj kúpe novej nehnuteľnosti s p. Jana Vikrutová. Podrobne nám vysvetlila celý proces predaja aj kúpy, všetko správne načasované, zmluvne ošetrené aj so zohľadnením našich požiadaviek. Príjemná komunikácia, spoľahlivosť, dostupnosť, odbornosť. Boli sme s jej službami veľmi spokojní a môžeme len odporučiť.
Rýchlo a dôkladne, predaný byt. Vždy usmievavá, a ústretová pani Janka Vikrutová, vždy dôkladné a rýchle jednanie. Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu, budem odporúčať.
Skvelá komunikácia od prvého momentu. Vidno, že pani maklérka Jana Vikrutová je odborníčka vo svojej oblasti. Vrelo odporúčam.
Spolupráca s pani Janou Vikrutovou na 5*. Predávali sme nehnutelnosť na diaľku, takže bola veľmi dôležitá elektronická komunikacia, ktorá fungovala výborne. Od prvého telefonátu viete, že jednáte s profesionálom z realít. Celý predaj v réžii pani maklérky vynikajúco zvládnutý: príprava nehnuteľnosti a následná prezentácia, odborné poradenstvo pri príprave zmlúv až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ďakujem za spoluprácu a môžem len odporučiť, ak chcete predať nehnutelnosť bez starostí.
Som veľmi rada, že som sa rozhodla predať byt v spolupráci s pani Janou Vikrutovou. Celý predaj prebehol rýchlo a bez najmenšieho zaváhania. Napriek klesajúcim cenám nehnuteľností pani Vikrutová náš byt ešte aj licitovala a predala tak za maximálnu cenu. Ďakujem za rýchly predaj bez starostí.
Ďakujem za kompletný servis ohľadom kúpy nehnuteľností. Ste maximálna profesionálka. Všetko prebehlo nad moje očakávania a ja vám touto cestou veľmi pekne ďakujem a vážim si vaše služby.
Pani Vikrutová, je profesionálka od prvého momentu kontaktu s Vami: - reagovanie na mail o stretnutie, - dohodnutie termínu na obhliadku, - realizovanie obhliadky nehnuteľnosti, - rezervácia nehnuteľnosti, - ponuka možnosti financovania prostredníctvom poradcu - pán Mesároš (ak klient nemá financovanie, alebo nie je spokojný), - nastavenie reálnych časových horizontov, - podpis kúpnej zmluvy - ochrana predávajúceho - kupujúceho, - dohľad nad dodržaním všetkých termínov a potrebných skutočností, - odovzdanie nehnuteľnosti (odpis meracov, elektriny, prepis elektriny, doloženie odkazov, čo má nový majiteľ za povinnosť, - kontrola po sebe. Tím pani Vikrutová a pán Mesároš môžem len odporučiť. Celý proces mi trval od 2.11. do 26.1. s prevzatím kľúčov od bytu. Obom veľmi pekne ďakujem.
Jana Vikrutová bola maximálne nápomocná pri kúpe bytu - podala vždy komplexné informácie, pohotovo komunikovala a všetky administratívne úkony prebehli vďaka nej hladko a bez problémov. Odporúčam!
Pani Vikrutová je najväčší profesionál akého sme kedy stretli. Už od prvého stretnutia sme boli rozhodnutí pre ňu a ani nás už nenapadlo osloviť iného makléra. Celý predaj prebehol bez jediného problému a bez jediného zdržania. Všetko bolo presne načasované, o všetkom sme boli v pravej chvíli informovaní a na nič sme sa nemuseli pýtať. Ak by sme znova riešili nehnutelnosť, určite oslovíme pani Vikrutovú.
Veľmi pekne by sme chceli poďakovať p. Vikrutovej za pomoc s predajom našej nehnuteľnosti a zároveň odporučiť jej prácu. Oslovilo nás veľké množstvo realitných kancelárií, ktoré mali záujem o predaj nášho bytu, avšak ich komunikácia, spôsob jednania a konanie sa nedá s prácou p. Vikrutovej ani zďaleka porovnať. Sme radi, že sme sa pre ňu rozhodli a aj vďaka nej sa náš byt predal v čo najkratšom čase za tú najvyššiu možnú cenu. P. Vikrutová je vo svojom odbore profesionál, organizačne zabezpečila celý proces predaja od profesionálnej prezentácie nehnuteľnosti, cez aktívne oslovovanie potenciálnych kupujúcich, až po perfektne zorganizovaný proces obhliadok nehnuteľnosti. Súčasťou „balíčka“ bolo aj zabezpečenie všetkých administratívnych a právnych úkonov za nás, takže našou úlohou bolo „len“ podpísať zmluvy. P. Vikrutová robí svoju prácu s vysokou profesionalitou a nasadením, vidieť, že ju práca nielen živí, ale aj baví. Veľmi pekne ďakujeme! Dupaľovci
Pani Vikrutovú som si vybral spomedzi viacerých maklérov, ktorí ma oslovili pri predaji mojej nehnuteľnosti. Už na prvom stretnutí ma zaujala svojím prehľadom či už o mojom dome, jeho okolí, dianí na realitnom trhu, ale najmä spôsobom svojej práce pre predaj nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu. A vybral som si správne. Pani Vikrutová počas celého predaja pracovala s mojou nehnuteľnosťou takým spôsobom, že som zinkasoval o 30% viac ako som predpokladal. Navyše som s predajom nemal žiadne starosti, pretože p. Viktrutová mala všetko pod palcom. Čas, ktorý som vďaka jej špičkovému servisu ušetril som venoval svojej práci a rodine. Všetkým svojím priateľom a známym pani Vikrutovú vrelo odporúčam. Konečne realitná maklérka, ktorá pracuje v prvom rade pre svojho klienta, a to profesionálne a spoľahlivo.
Janka Vikrutová dokázala vďaka svojím skúsenostiam pripraviť predajnú prezentáciu bytu na vysokej úrovni, čo je jedna z najdôležitejších vecí, ktorá dokázala u ľudí vzbudiť veľký záujem o nehnuteľnosť. Riadi sa heslom, že nehnuteľnosť nechce predávať ale predať, čo potvrdzovali všetky jej kroky. Pri celom procese predaja pamätala na rôzne alternatívy vývoja, čo v konečnom dôsledku zabezpečilo bezproblémový proces, nakoľko nás počas spolupráce nič neprekvapilo. Vrele odporúčam.
O pani Jane Vikrutovej som sa dozvedel prostredníctvom odporúčania našej spoločnej známej. Po nie úplne pozitívnych skúsenostiach s promptnosťou a ústretovosťou zo strany môjho vtedajšieho zástupcu pre oblasť realít som ju následne oslovil s prosbou o právnu radu a posúdenie okolností ohľadom predaja pozemku v mojom vlastníctve. Už po prvom pracovnom stretnutí som bol presvedčený o potrebe zmeny môjho realitného makléra. Zaujal ma predovšetkým jej profesionálny a proaktívny prístup spolu s vhodnosťou a reálnosťou navrhovaných riešení. Priebeh celého procesu predaja nehnuteľnosti dal môjmu rozhodnutiu za pravdu. Jej aktivity zamerané na nastavenie cenovej politiky, profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti, oslovenie a komunikáciu s potenciálnymi kupcami, zabezpečenie všetkých administratívnych a právnych úkonov spojených s transakciou a jednoznačnú snahu o maximalizáciu možnej predajnej ceny viedli k mojej plnej spokojnosti, nárastu predajnej ceny (o 23-tis. viac oproti môjmu predpokladu) a v konečnom dôsledku aj k vyjadreniu vďaky prostredníctvom tejto referencie. Ďakujem.
Pokiaľ chcete riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, pani Vikrutovú môžeme len odporučiť. Je vysoko profesionálna, čo sa prejavilo hneď na začiatku pri príprave ponuky a prezentácie k predaju bytu. Veľmi dobre organizačne zabezpečila aj samotný proces predaja, kedy všetky úkony boli organizované bez zbytočných zdržaní a vždy bola k dispozícii, keď sme mali otázky v súvislosti s prebiehajúcim predajom. Srdečná vďaka.
Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.
Neuveriteľné, ako rýchlo sa uskutočnil predaj nášho bytu. Pani Vikrutová bola vždy k dispozícii keď sme ju potrebovali, aj po pracovnom čase. Obával som sa podpísať zmluvu o exkluzívnom zastúpení, no aspoň sme neboli zbytočne zahltení viacerými realitkami. Cena bola navrhnutá tak, aby sme byt predali čo najefektívnejšie. Sami by sme byt predali buď lacnejšie, alebo by sme dlho čakali na kupcu. Samotný proces predaja zvládla pani Vikrutová hladko pre všetky strany a v takom tempe, až sme sa čudovali ako rýchlo to ide a koľko maličkostí treba mať na pamäti. Ďakujeme za túto príjemnú skúsenosť.
Prvýkrát sme sa vo veci prenájmu bytu obrátili na Ing. Janku Vikrutovú. S jej prístupom a riešením prenájmu bytu sme boli veľmi spokojní. Množstvom vedomostí v oblasti realitného trhu nám pomohla detailne doladiť nájomnú zmluvu a svojím aktívnym prístupom vo veľmi krátkom čase byt prenajala. Ešte raz ďakujeme.
Pani Vikrutová, ďakujem Vám aj s mamkou za veľmi príjemnú obhliadku a Váš celkový prístup.
Pani Vikrutovú musím ako realitnú maklérku z pohľadu developera pochváliť. Dobre sa s ňou pracuje. Je aktívna, kreatívna, pracovitá a vždy dobre informovaná. Je tiež cítiť, že ešte nie je v tomto biznise "vyhorená".
Chcem veľmi pekne poďakovať pani Janke Vikrutovej za jej profesionálny a priateľský prístup. Odporúčam ju, pretože spolupráca s ňou bola výborná, plná ochoty a nasadenia. Predaj môjho bytu vybavila a zariadila vo veľmi rýchlom čase. Srdečne ďakujem.
Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.
Pani Ing. Vikrutovú môžeme vrelo odporučiť. Pozitívny dojem na nás urobila už po úvodnom kontakte. Páčil sa nám jej férový prístup, keď nám na prehliadke na rovinu povedala, že sme prví aj keď nie jediní záujemcovia, ale počká na naše rozhodnutie. Mali sme šťastie, že sme kupovali nehnuteľnosť v lokalite, kde sama žila, pretože nám bola schopná poskytnúť skutočne nadštandardne veľa informácií ako o nehnuteľnosti, tak aj o lokalite. Pani Ing. Vikrutová nám poskytla kontakty na iných odborníkov, ktorí nás nakontaktovali napr. na znalkyňu. Má skutočne veľký prehľad v oblasti nehnuteľností a keď sme mali akékoľvek otázky, vždy nám ochotne a promptne odpovedala. Veľmi oceňujeme aj skutočnosť, že na kontrolu zmlúv sme mali dostatok času, ale zároveň už samotné návrhy zmlúv boli férové a robili sa minimálne korekcie. V neposlednom rade by sme chceli poznamenať, že sme kúpu nehnuteľnosti riešili v období pandémie COVID-19. Aj vďaka skvelej práci pani Ing. Vikrutovej sme s predávajúcimi podpísali kúpnu zmluvu cca mesiac a pol od prehliadky. Pani Vikrutová bola vždy veľmi ochotná, dokonca nám dokumenty na podpis vozila domov, práve kvôli epidemickej situácii. Robila "prostredníka" medzi nami a predávajúcimi, s ktorými napr. dohodla stretnutie s našou bankou, kvôli hypotéke. Po podpísaní všetkých dokumentov zaniesla na kataster návrh na vklad, čím nás odbremenila. V prípade, že sa rozhodnete využiť služby Ing. Vikrutovej ako realitnej maklérky, určite nebudete ľutovať.
Me and my husband were searching for a property and we met Jana, she was very professional, lovely and positive state agent. She patiently listened to each of our requests and took notes, she was very proactive with giving us different options and assisting us with all our queries. If you are in need of a managing agent I sincerely recommend you to contact Ing. Jana Vikrutová at any time. Thank you so very much.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie