Pokiaľ chcete riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, pani Vikrutovú môžeme len odporučiť. Je vysoko profesionálna, čo sa prejavilo hneď na začiatku pri príprave ponuky a prezentácie k predaju bytu. Veľmi dobre organizačne zabezpečila aj samotný proces predaja, kedy všetky úkony boli organizované bez zbytočných zdržaní a vždy bola k dispozícii, keď sme mali otázky v súvislosti s prebiehajúcim predajom. Srdečná vďaka.
Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.
Neuveriteľné, ako rýchlo sa uskutočnil predaj nášho bytu. Pani Vikrutová bola vždy k dispozícii keď sme ju potrebovali, aj po pracovnom čase. Obával som sa podpísať zmluvu o exkluzívnom zastúpení, no aspoň sme neboli zbytočne zahltení viacerými realitkami. Cena bola navrhnutá tak, aby sme byt predali čo najefektívnejšie. Sami by sme byt predali buď lacnejšie, alebo by sme dlho čakali na kupcu. Samotný proces predaja zvládla pani Vikrutová hladko pre všetky strany a v takom tempe, až sme sa čudovali ako rýchlo to ide a koľko maličkostí treba mať na pamäti. Ďakujeme za túto príjemnú skúsenosť.
Prvýkrát sme sa vo veci prenájmu bytu obrátili na Ing. Janku Vikrutovú. S jej prístupom a riešením prenájmu bytu sme boli veľmi spokojní. Množstvom vedomostí v oblasti realitného trhu nám pomohla detailne doladiť nájomnú zmluvu a svojím aktívnym prístupom vo veľmi krátkom čase byt prenajala. Ešte raz ďakujeme.
Pani Vikrutová, ďakujem Vám aj s mamkou za veľmi príjemnú obhliadku a Váš celkový prístup.
Pani Vikrutovú musím ako realitnú maklérku z pohľadu developera pochváliť. Dobre sa s ňou pracuje. Je aktívna, kreatívna, pracovitá a vždy dobre informovaná. Je tiež cítiť, že ešte nie je v tomto biznise "vyhorená".
Chcem veľmi pekne poďakovať pani Janke Vikrutovej za jej profesionálny a priateľský prístup. Odporúčam ju, pretože spolupráca s ňou bola výborná, plná ochoty a nasadenia. Predaj môjho bytu vybavila a zariadila vo veľmi rýchlom čase. Srdečne ďakujem.
Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.
Pani Ing. Vikrutovú môžeme vrelo odporučiť. Pozitívny dojem na nás urobila už po úvodnom kontakte. Páčil sa nám jej férový prístup, keď nám na prehliadke na rovinu povedala, že sme prví aj keď nie jediní záujemcovia, ale počká primárne na naše rozhodnutie. Mali sme šťastie, že sme kupovali nehnuteľnosť v lokalite, kde sama žila, pretože nám bola schopná poskytnúť skutočne nadštandardne veľa informácií ako o nehnuteľnosti, tak aj o lokalite. Pani Ing. Vikrutová nám poskytla kontakty na iných odborníkov, ktorí nás nakontaktovali napr. na znalkyňu. Má skutočne veľký prehľad v oblasti nehnuteľností a keď sme mali akékoľvek otázky, vždy nám ochotne a promptne odpovedala. Veľmi oceňujeme aj skutočnosť, že na kontrolu zmlúv sme mali dostatok času, ale zároveň už samotné návrhy zmlúv boli férové a robili sa minimálne korekcie. V neposlednom rade by sme chceli poznamenať, že sme kúpu nehnuteľnosti riešili v období pandémie COVID-19. Aj vďaka skvelej práci pani Ing. Vikrutovej sme s predávajúcimi podpísali kúpnu zmluvu cca mesiac a pol od prehliadky. Pani Vikrutová bola vždy veľmi ochotná, dokonca nám dokumenty na podpis vozila domov, práve kvôli epidemickej situácii. Robila "prostredníka" medzi nami a predávajúcimi, s ktorými napr. dohodla stretnutie s našou bankou, kvôli hypotéke. Po podpísaní všetkých dokumentov zaniesla na kataster návrh na vklad, čím nás odbremenila. V prípade, že sa rozhodnete využiť služby Ing. Vikrutovej ako realitnej maklérky, určite nebudete ľutovať.
Me and my husband were searching for a property and we met Jana, she was very professional, lovely and positive state agent. She patiently listened to each of our requests and took notes, she was very proactive with giving us different options and assisting us with all our queries. If you are in need of a managing agent I sincerely recommend you to contact Ing. Jana Vikrutová at any time. Thank you so very much.