Nahrávanie...

Ako pracujem

1

Profesionálne fotky

Prvý dojem môžeme urobiť len raz. A to platí aj pri nehnuteľnosti. To, aký prvý dojem na nás urobí, ovplyvňuje naše rozhodnutie o kúpe.

Profesionálne fotky 1 Profesionálne fotky 2
Profesionálne fotky 1 Profesionálne fotky 2
Profesionálne fotky 1 Profesionálne fotky 2
2

Štruktúrované texty

Vytváram štruktúrované texty, ktoré sú prehľadné, zrozumiteľné a obsahujú presné informácie.

3

Homestaging

Estetická úprava nehnuteľnosti vytvára príťažlivú atmosféru a zdôrazňuje jej prednosti. Cieľom homestagingu je vyvolať pozitívne emócie a túžbu prísť sa na nehnuteľnosť pozrieť.

Homestaging 1 Homestaging 2
Homestaging 1 Homestaging 2
4

Virtuálny staging

Fantázia nám umožňuje vidieť potenciál v nehnuteľnosti, ktorú by sme inak prehliadli. A objaviť tak možnosti, ktoré nie sú na prvý pohľad zrejmé.

Virtuálny staging 1 Virtuálny staging 2
Virtuálny staging 1 Virtuálny staging 2
5

Pôdorys

Predstavuje mapu nehnuteľnosti, ktorá ukazuje rozloženie a prepojenie jednotlivých miestností. Ten, koho nehnuteľnosť zaujme, potrebuje mať predstavu o priestore. 

6

Videoprehliadka

Videá výrazne ovplyvňujú naše emócie, a preto dnes ľudia videá jednoducho zbožňujú.
Zábery okolia z dronu a videoprehliadka interiéru ich doslova vtiahnu do nehnuteľnosti.

7

3D scan nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka umožňuje kupujúcim "preskúmať" nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova, čo výrazne zvyšuje ich záujem.

8

Samostatná stránka nehnuteľnosti

Dnes už nestačí inzerovať na realitných portáloch. Vytvorím pre vašu nehnuteľnosť samostatnú stránku, kde bude bude prezentovaná iba tá vaša.

Ukážky PREDANÉ

Všetky nehnuteľnosti

Referencie

Všetky referencie

Najnovšie články

Oplatí sa pred predajom domu investovať do jeho renovácie?
30. 06. 2024

Oplatí sa pred predajom domu investovať do jeho renovácie?

Ak sa chystáte predávať nehnuteľnosť, mali by ste prehodnotiť, či je vhodné niektoré časti domu renovovať, alebo nie. Niektoré renovácie totiž môžu kupujúcich, ktorí majú napríklad odlišný štýl, odradiť od kúpy. Kam sa teda investovať oplatí a ktoré vylepšenia neprinášajú návratnosť takú, ako by ste si predstavovali?

Vecné bremeno pri nehnuteľnostiach – strašiak alebo dobrý pomocník?
30. 05. 2024

Vecné bremeno pri nehnuteľnostiach – strašiak alebo dobrý pomocník?

Na čo slúži vecné bremeno? Dokážeme zistiť, či je na konkrétnej nehnuteľnosti zriadené? Môže ovplyvniť kúpu či predaj nehnuteľnosti? Aj na tieto otázky máme odpoveď.

Vlastníte byt? Tieto práva a povinnosti sa vás týkajú
01. 05. 2024

Vlastníte byt? Tieto práva a povinnosti sa vás týkajú

Pokiaľ vlastníte byt, prípadne sa chystáte byt kupovať, mali by ste vedieť, že okrem práv budete mať pravdepodobne aj rôzne povinnosti. Oproti majiteľom rodinného domu musíte znášať rôzne obmedzenia spájajúce sa práve s bývaním v bytovom dome a právami ostatných obyvateľov. Všetky zmeny, úpravy či starostlivosť o spoločné priestory by ste mali riešiť so susedmi, správcom bytového domu či bytovým družstvom a pri návrhoch na úpravy sa musíte všetci zhodnúť. Poďme sa pozrieť na to, čo všetko sa vás týka a na čo si ako vlastník bytu musíte dávať pozor.

Všetky články

O mne

Volám sa Jana Vikrutová a som realitná maklérka v spoločnosti BRICK reality.

Mojou víziou je poskytovať takú kvalitu realitných služieb na Slovensku, ktorá prekoná očakávania klientov a nastaví nové štandardy profesionality a dôveryhodnosti v realitnom sektore.

Mojim poslaním je poskytovať špičkové realitné služby s cieľom predať majiteľom ich nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu prostredníctvom profesionálneho prístupu, proaktívnej a úprimnej komunikácie.

Pripravujem profesionálnu prezentáciu nehnuteľností (kvalitné fotografie, pôdorysy, videoobhliadky, 3D scan, virtuálny staging), riešim správne nastavenie predajnej ceny, aktívne riadim predaj a v prípade viacerých záujemcov o kúpu nehnuteľnosti robím elektronické licitácie.

 

Prečo práve so mnou?

PROFESIONALITA

Pre predaj nehnuteľností za najvyššiu možnú cenu používam najmodernejšie nástroje. Profesionálne fotografie, virtuálne prehliadky, videoprehliadky, dron, pôdorysy, virtuálny staging, licitáciu a iné.

ÚPRIMNOSŤ

Mojím cieľom je splnenie nášho spoločného cieľa predať vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu v čase, v ktorom potrebujete. K tomu je potrebná otvorená a úprimná komunikácia.

BEZPEČNOSŤ

Celým procesom predaja vás prevediem bezpečne a bez starostí.

Jana Vikrutová
7
dní v týždni
24
hodín denne
365
dní v roku

Kontakt

Kontaktný formulár

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie