Nahrávanie...

Ako pracujem

 7 krokov, ktorými predám vašu nehnuteľnosť EFEKTÍVNE:

 

1. PRÍPRAVA pred fotením a FOTOSTAGING

Emócie zohrávajú pri kúpe rozhodujúcu úlohu. Estetická úprava nehnuteľnosti dokáže vytvoriť príťažlivú atmosféru a zdôrazniť prednosti a tak pomôcť nafotiť nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle. Cieľom fotostagingu teda nie je zakryť nedostatky alebo oklamať ľudí, ale zaútočiť na ich emócie.
Vyvolať v nich pocit, že sa chcú prísť na vašu nehnuteľnosť pozrieť.

sliz-final5     

2. PÔDORYS

Pôdorysy predstavujú neoddeliteľnú súčasť profesionálnej prezentácie. Každý, koho vaša nehnuteľnosť zaujme, potrebuje predstavu o priestore.
Presnú predstavu o tom, ako sú jednotlivé miestnosti usporiadané a aké sú ich výmery.

 screenshot_at_jan_11_13-07-39            screenshot_3d     

 

3. VIDEOPREHLIADKA so zábermi z DRONU 

Video dokáže výrazne ovplyvniť emócie kupujúcich, a preto dnes ľudia videá jednoducho zbožňujú.
Zábery okolia nehnuteľnosti z dronu a videoprehliadka interiéru ich doslova vtiahnu do vašej nehnuteľnosti.
A tak prilákajú viacerých záujemcov...

 

  

4. 3D SCAN nehnuteľnosti

Každý záujemca sa môže prechádzať po vašej nehnuteľnosti priamo cez monitor počítača. Efekt z takejto virtuálnej prehliadky je jedinečný,
keďže človek častokrát vašu nehnuteľnosť "kúpi" ešte skôr, ako do nej vkročí.
Nech sa páči, posúďte sami.

 

5. WEBOVÁ STRÁNKA nehnuteľnosti

Vytvorím samostatnú webovú stránku, na ktorej budem prezentovať výhradne vašu nehnuteľnosť.
Na takejto samostatnej stránke je možné zachytiť oveľa viac detailných informácií,
ktoré sú pre záujemcov dôležité. 
Nech sa páči, pozrite sa, ako môže takáto stránka vyzerať.

  www.dompezinska.sk

 screenshot_web_stranka 

 

6. ONLINE a OFFLINE marketing

Správna predajná stratégia a marketingová komunikácia namierená na potenciálnych záujemcov o kúpu nehnuteľnosti predstavuje základný kameň úspešného predaja. Marketing na sociálnych sieťach, reklama cez Google, inzercia na realitných portáloch, práca s databázou klientov,
spolupráca s maklérmi, letákové kampane... To všetko zvyšuje úspešnosť predaja nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu.

  

7. A K TOMU EŠTE NIEČO NAVYŠE

K predaju každej nehnuteľnosti pristupujem s plným nasadením, profesionálne a aktívne. Takže máte odo mňa vždy ešte niečo navyše.
Ozvite sa a prejdeme si spolu, čo všetko sa dá urobiť pre predaj vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.

 

ban_7174_dxo20x30cm-ret_pp-finalb

Jana Vikrutová

tel.: +421 911 427 588

janavikrutova@kluc.sk

 

 

Referencie

Všetky referencie

Najnovšie články

Rýchly výkup nehnuteľností a peniaze na ruku. Skutočne sa to oplatí?
17. 08. 2021

Rýchly výkup nehnuteľností a peniaze na ruku. Skutočne sa to oplatí?

Ocitnete sa v situácii, keď potrebujete rýchlo predať svoju nehnuteľnosť. Máte na to svoje dôvody a premýšľate, ako to urobiť čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie. Odrazu natrafíte na reklamu o rýchlom výkupe nehnuteľností s peniazmi na ruku. V poslednej dobe na mňa tento typ reklamy doslova „vyskakuje“. Ale oplatí sa to? Ako na takomto predaji neprerobiť?

Poistenie majetku = pokojný spánok
08. 06. 2021

Poistenie majetku = pokojný spánok

Zadovážili ste si vlastné bývanie a hovoríte si, že ste doňho investovali toľko, že už nehodláte obetovať ani cent? Omyl! Doslova pár eur vás môže zachrániť pred stratou nemalej sumy peňazí. Poistenie nehnuteľnosti je veľmi starou, priam historickou záležitosťou. Vzniklo ešte v stredoveku ako reakcia na častý výskyt požiarov, ktoré sužovali obyvateľov a ničili celé mestá. Postupom času pribúdali aj ďalšie riziká, proti ktorým sa ľudia nechávali poistiť.

 

Exkluzívny predaj. Zisk alebo risk?
26. 04. 2021

Exkluzívny predaj. Zisk alebo risk?

Plánujete predávať svoju nehnuteľnosť a riešite spôsob, ktorým predáte čo najlepšie a najefektívnejšie? Tak potom určite uvažujete nad tým, či budete predávať sami a ušetríte peniaze na provízii realitnej kancelárie, či dáte svoju nehnuteľnosť do ponuky viacerým realitným kanceláriám, alebo radšej stavíte na jedného koňa a rozhodnete sa pre „exkluzívny“ predaj. Napadá mi 5 dôvodov, ktoré vám pomôžu sa rozhodnúť.

 

Všetky články

Realitné tipy

Platby v hotovosti = riziko


Ak je to čo len trocha možné, vyhnite sa pri predaji či kúpe nehnuteľnosti akémukoľvek plateniu v hotovosti. Prečo? Veľmi tým riskujete.

V súčasnej dobe platbu v hotovosti upravuje zákon o obmedzení platieb v hotovosti. Zakazuje vykonávať hotovostné platby prevyšujúce sumu 15 000 eur, ak ide o platby medzi fyzickými osobami – nepodnikateľmi, a sumu 5 000 eur, ak ide o fyzickú osobu – podnikateľa.

Ako spoznať DOBRÉHO MAKLÉRA?


Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Či si nakoniec vyberiete mňa, alebo niektorého z kolegov, hlavne vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám pomôže pár múdrych rád:

Pozor na zmluvy z internetu


V praxi sa veľmi často stáva, že majitelia nehnuteľnosti chcú ušetriť. Je to logické a úplne v poriadku. Pozor len, aby bolo šetrenie peňazí na tom správnom mieste a nevyšlo vás naopak oveľa viac.

Všetky tipy

E-book

 Prečítajte si 7 najväčších chýb, ktoré už iní urobili.  Ale vy ich robiť nemusíte!

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov

O mne

Som realitná maklérka špecializujúca sa na predaj nehnuteľností v Senci a okolí pod hlavičkou realitnej kancelárie Kľúč RK s. r. o. Moja práca ma nesmierne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni.

Pripravujem profesionálnu prezentáciu nehnuteľností (fotostaging, homestaging), pútavé fotografie, pôdorysy, točím videoprehliadky, 3D scany nehnuteľností, pracujem na sociálnych sieťach...

A to všetko s jasným cieľom - predať vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby ste vedeli, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal taký dôležitý životný krok podceňovať.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a vašej spokojnosti. Preto dávam do svojej práce vždy ešte niečo navyše, čím u mňa získavate množstvo výhod zdarma a ušetríte tak nielen čas, ale i peniaze.

Ak sa chcete o mojej práci dozvedieť viac, neváhajte ma osloviť. 

Prečo práve so mnou?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tu bývam, tu sa vyznám a tu aj pracujem.

Jana Vikrutová
7
dní v týždni
24
hodín denne
365
dní v roku

Kontakt

Ak máte záujem sa nezáväzne stretnúť a porozprávať o tom, ako sa dá v dnešnej dobe predať nehnuteľnosť rýchlo a za najvyššiu cenu, ponúkam vám jednoduchú možnosť. Stretnime sa a prejdime si spolu, koľko vaša nehnuteľnosť môže stáť, ako zvýšime jej cenu a aké sú v dnešnej dobe možnosti jej predaja. Toto stretnutie vás nebude stáť ani cent. Napíšte mi na janavikrutova@kluc.sk, oslovte ma cez kontaktný formulár alebo zavolajte na +421911427588. Kontaktujte ma ešte dnes!

logork

Kontaktný formulár

Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov