Nahrávanie...

Ako pracujem

1

Profesionálne fotky

Prvý dojem môžeme urobiť len raz. A to platí aj pri nehnuteľnosti. To, aký prvý dojem na nás urobí, ovplyvňuje naše rozhodnutie o kúpe.

2

Štruktúrované texty

Vytváram štruktúrované texty, ktoré sú prehľadné, zrozumiteľné a obsahujú presné informácie.

3

Homestaging

Estetická úprava nehnuteľnosti vytvára príťažlivú atmosféru a zdôrazňuje jej prednosti. Cieľom homestagingu je vyvolať pozitívne emócie a túžbu prísť sa na nehnuteľnosť pozrieť.

4

Virtuálny staging

Fantázia nám umožňuje vidieť potenciál v nehnuteľnosti, ktorú by sme inak prehliadli. A objaviť tak možnosti, ktoré nie sú na prvý pohľad zrejmé.

5

Pôdorys

Predstavuje mapu nehnuteľnosti, ktorá ukazuje rozloženie a prepojenie jednotlivých miestností. Ten, koho nehnuteľnosť zaujme, potrebuje mať predstavu o priestore. 

6

Videoprehliadka

Videá výrazne ovplyvňujú naše emócie, a preto dnes ľudia videá jednoducho zbožňujú.
Zábery okolia z dronu a videoprehliadka interiéru ich doslova vtiahnu do nehnuteľnosti.

7

3D scan nehnuteľnosti

Virtuálna prehliadka umožňuje kupujúcim "preskúmať" nehnuteľnosť z pohodlia svojho domova, čo výrazne zvyšuje ich záujem.

8

Samostatná stránka nehnuteľnosti

Dnes už nestačí inzerovať na realitných portáloch. Vytvorím pre vašu nehnuteľnosť samostatnú stránku, kde bude bude prezentovaná iba tá vaša.

Ukážky PREDANÉ

Všetky nehnuteľnosti

Referencie

Všetky referencie

Najnovšie články

Dlhodobý versus krátkodobý prenájom – čo sa oplatí viac?
06. 04. 2024

Dlhodobý versus krátkodobý prenájom – čo sa oplatí viac?

Ako realitná maklérka vám prinášam prehľad výhod a nevýhod dlhodobého a krátkodobého prenájmu. V tomto článku sa dozviete, ktorá forma prenájmu by mohla byť pre vás výhodnejšia a ako sa môžete rozhodnúť na základe vašich potrieb a očakávaní.

Význam lokality pre cenu a úspešný predaj nehnuteľností
25. 02. 2024

Význam lokality pre cenu a úspešný predaj nehnuteľností

Lokalita je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú cenu a úspešnosť predaja nehnuteľnosti. Lokalita ovplyvňuje nielen aktuálnu cenu, ale aj potenciál budúceho zhodnotenia nehnuteľnosti. Prečítajte si môj článok, v ktorom vám priblížim, prečo je lokalita taká dôležitá a ako môže ovplyvniť rozhodnutia pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.

Vlastníte nehnuteľnosť? Na túto povinnosť už máte len pár dní.
23. 01. 2024

Vlastníte nehnuteľnosť? Na túto povinnosť už máte len pár dní.

Daňovníci, ktorí sa stali v minulom roku vlastníkom, správcom, nájomcom alebo užívateľom nehnuteľností, majú povinnosť podať do konca januára daňové priznanie k dani z nehnuteľností. Avšak pozor, daňové priznanie je potrebné podať na novom tlačive platnom od 1. septembra 2023. Ak si nechávate podanie priznania na poslednú chvíľu, na staré odložené tlačivá zabudnite (link na aktuálne tlačivá nájdete v mojom článku).
Všetky články

O mne

Volám sa Jana Vikrutová a som realitná maklérka v spoločnosti BRICK reality. Mojou obrovskou pridanou hodnotou pre mojich klientov je predaj ich nehnuteľností za najvyššiu možnú cenu v aktuálnom čase a za aktuálnych podmienok na realitnom trhu.

Pripravujem profesionálnu prezentáciu nehnuteľností (kvalitné fotografie, pôdorysy, videoobhliadky, 3D scan, virtuálny staging), riešim správne nastavenie predajnej ceny, aktívne riadim predaj a v prípade viacerých záujemcov o kúpu nehnuteľnosti robím elektronické licitácie.

 

Prečo práve so mnou?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tu bývam, tu sa vyznám a tu aj pracujem.

Jana Vikrutová
7
dní v týždni
24
hodín denne
365
dní v roku

Kontakt

Kontaktný formulár

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie